Domácího mazlíčka zabaví robot plný pamlsků

Domácího mazlíčka zabaví robot plný pamlsků

Na serveru KickStarter se pod názvem Mia objevil nový robot pro domácí mazlíčky. Malá polokoule v nastavený čas začne jezdit po bytě. Návrháři předpokládají, že pes nebo kočka začnou zvědavě běhat za ní a hrát si. Pokud je to časem omrzí, Mia pro ně má skvělou motivaci – vydá jim pamlsek.

Tělo robota je samozřejmě vyrobeno tak, aby ho pamlsků chtivý pes nemohl rozkousat. Na jedno nabití vydrží robot fungovat klidně až týden. Tedy za předpokladu, že si s vaším mazlíčkem hraje jen čtvrthodinu dvakrát denně. K robotovi si můžete dokoupit webkameru, která vám dovolí kontrolovat, co zvíře zrovna dělá. A pokud máte psa, za další příplatek získáte detektor hlasitého štěkání. Jakmile pes začne štěkat, robot vás upozorní přes aplikaci v mobilu, a vy můžete zasáhnout. Buď robot rovnou vydá pamlsek, nebo se začne pohybovat po bytě, aby psa zabavil.

Projekt už na Kickstarteru získal přes 25 000 amerických dolarů z původně požadovaných 19 500. Vypadá to tedy, že v únoru 2019 skutečně přijdou na trh první kousky. Pokud chcete také přispět a Miu si tak předobjednat, máte čas do 16. června. 

Mohlo by vás zajímat...

Sdílejte nás